Zamknij
Death Race wyścig śmierci
Death Race wyścig śmierci
Czas trwania
89 minut
Produkcja
USA, 2008
Reżyseria
Paul W.S. Anderson
Obsada
Tyrese Gibson
Shane Jason
Ian McShane
Jason Statham
Pełny opis
9,88

Średnia ocena

Death Race wyścig śmierci

89 minut

Widzowie, śledzący sporty ekstremalne i programy typu reality, są spragnieni coraz bardziej brutalnych widowisk. Największe emocje budzą wyścigi samochodowe organizowane w więzieniach – mordercy i przestępcy nie cofną się przed niczym, gdy nagrodą je...

Pełny opis

Widzowie, śledzący sporty ekstremalne i programy typu reality, są spragnieni coraz bardziej brutalnych widowisk. Największe emocje budzą wyścigi samochodowe organizowane w więzieniach – mordercy i przestępcy nie cofną się przed niczym, gdy nagrodą jest wolność. Podrasowane samochody-monstra, wyposażone w karabiny, miotacze płomieni i wyrzutnie granatów sprawdzają się świetnie w grze o prostych regułach – wygraj 5 wyścigów i bądź wolny albo zgiń na torze.

W takie piekło trafia niesłusznie skazany za morderstwo Jansen Ames (Jason Statham), mistrz wyścigów NASCAR. Szefowa więzienia Warden Hennessey (Joan Allen) stawia sprawę jasno. Udział w wyścigu śmierci to dla Jansena jedyna droga do wolności. Jego największym przeciwnikiem będzie Machine Gun Joe (Tyrese Gibson), człowiek, który dla wygranej nie cofnie się przed niczym.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
8

Głosów

9,88

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Death Race wyścig śmierci
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Death Race wyścig śmierci

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.