Zamknij
Czerwona jaskółka
Czerwona jaskółka
Premiera
2 mar 2018
Czas trwania
140 minut
Produkcja
USA, 2018
Reżyseria
Francis Lawrence
Obsada
Jennifer Lawrence
Joel Edgerton
Jeremy Irons
Charlotte Rampling
Mary-Louise Parker
Pełny opis
7,87

Średnia ocena

Czerwona jaskółka

Thriller szpiegowski Od lat: 15 140 minut

Ekranizacja bestsellerowej książki byłego agenta CIA Jasona Matthewsa. Dominika Egorova (Jennifer Lawrence) zmuszona zostaje do przyjęcia roli „jaskółki”, specjalnie szkolonej uwodzicielki na usługach rosyjskich służb specjalnych.

Pełny opis

Uczy się używać swego ciała jako broni i robi wszystko, by nie utracić własnego „ja” w trakcie szkolenia, które zaprzecza godności człowieka. Udaje jej się stawić czoło niesprawiedliwemu systemowi i staje się bezcennym nabytkiem dla swych przełożonych. Jej pierwszym celem okazuje się Nate Nash (Joel Edgerton), agent CIA, który prowadzi ściśle tajną infiltrację rosyjskiego wywiadu. Dwoje młodych agentów wpada w pułapkę namiętności i kłamstw, która zagraża ich przyszłości, międzynarodowym sojuszom i bezpieczeństwu obu mocarstw. W pozostałych rolach: Charlotte Rampling, Jeremy Irons i Mary Louise Parker. Reżyseria: Francis Lawrence.  

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
312

Głosów

7,87

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Czerwona jaskółka
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Czerwona jaskółka

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Ewa

Ewa

21.04.2018, 02:35:34

Film dosyć ciekawy, ale trzeba wytężyć umysł. Może nie wyrywa z butów, ale szczerze mówiąc drugi raz bym go zobaczyła. Dużo się dzieje, ale nie jest przewidywalny jak to często w filmach bywa z góry wiesz kto kim jest. Tu jest inaczej. Wart obejrzenia.

Irada

Irada

15.04.2018, 01:16:36

Arturze! Pośłyśmy z przyjaciółką na twoją "pełną odpowidziałnośc". I chciałyśmy Ci przekazać że ponosisz "pełną" odpowiedzialnośc za traumę, którą przeżyłyśmy. Ostrzegamy innych, film jest barzdo drastyczny.

Sir Mario

Sir Mario

11.03.2018, 12:17:21

Dobrze oglądający się film o relacjach rodzinnych, "walce o przetrwanie" w komunistycznym ZSRR, determinacja, proza życia i błędne decyzje. Wszystko to przewija się w tle filmu sensacyjnego i mimo że nie jest jego podstawą, po jakimś czasie samo wychodzi na wierzch - szczególnie pod koniec seansu :):). Jeśli ktoś wybierał się na Hamleta czy Dziadka do Orzechów, to zdecydowanie pomylił repertuar i nie dziwi mnie, że wyszedł z kina - to po prostu nie ta tematyka. Film dla wszystkich, daję mu 8/10 pkt.

Anna

Anna

05.03.2018, 12:38:09

Bardzo dobry. Ani przez chwilę nie ma szansy na nudę. Ciągle jesteś zaskakiwany akcją filmu.9/10

Małgorzata

Małgorzata

04.03.2018, 21:44:04

Super dobre kino polecam 100%

Renata

Renata

04.03.2018, 20:46:05

Rewelacja, dawno nie widziałam tak dobrego filmu. Trzyma w napięciu do końca. Polecam, naprawdę super

Artur

Artur

03.03.2018, 15:51:48

Bardzo dobry film. Z całą odpowiedzialnością polecam. Pięknie zagrana rola głównej bohaterki "Czerwonej Jaskółki". Akcja która z każdą minutą wciągała i trzymała do końca w napięciu no i oczywiście do końca nieprzewidywalny finał. Film może nie do końca manipuluje ale pokazuje różne aspekty więzów rodzinnych, zaufania jak również walki o swoja przyszłość i najbliższych. Już dawno nie widziałem tak dobrego filmu z tego gatunku. Oby takich powstawało więcej. Polecam i daję 10/10

Tomasz

Tomasz

03.03.2018, 10:13:07

Jednoznacznie polecam ten film. Dobrze zrobiony, przemyślany. Twórcy filmu manipulują widzem do samego końca. Zakończenie bardzo dobre, daje do myślenia. Podobieństwo twarzy Stryja i jego profesji do pewnego polityka ......... bajka. Wreszcie dobry film szpiegowsko-thrillerowsko- jakiś tam :) Polecam.