Zamknij
Cudowne lato
6,6

Średnia ocena

Cudowne lato

86 minut

Kto powiedział, że prawdziwa miłość zdarza się tylko raz?!Kitka (Helena Sujecka) może i nie wygrałaby wyborów Miss, ale miała w sobie to „coś”. Gdy pewnego dnia spotka na swojej drodze księcia usług pogrzebowych (Antoni Pawlicki), a jej cichy wielbic...

Pełny opis

Kto powiedział, że prawdziwa miłość zdarza się tylko raz?!

Kitka (Helena Sujecka) może i nie wygrałaby wyborów Miss, ale miała w sobie to „coś”. Gdy pewnego dnia spotka na swojej drodze księcia usług pogrzebowych (Antoni Pawlicki), a jej cichy wielbiciel, Rudy (Cezary Łukaszewicz), zorientuje się, że może stracić cudowną dziewczynę, zacznie się rywalizacja, w której niekoniecznie wygra ten, kto ma większy karawan.

Otej pełnej czarnego humoru komedii dowiemy się, czego trzeba, żeby poderwać niełatwą dziewczynę. Nad wyborem Kitki czuwać będzie jej matka (Katarzyna Figura) - lokalna sex bomba, która wie, jak ważna jest w życiu prawdziwa miłość i która zrobi wszystko, żeby losowi troszeczkę pomóc.

„Cudowne lato” - cudowna komedia od 11 lutego w kinach

Bywają bardzo dobre komedie romantyczne i bardzo dobre czarne komedie. „Cudowne lato”, to mix obu gatunków. Juror konkursu Hartley-Merrill, na którym nagrodzono scenariusz „Cudownego lata”, nazwał ten film żartobliwie „czarną komedią romantyczną” i trafił w sedno. Bawi romantyczna historia miłosna jak u Bridget Jones i przezabawna rywalizacja dwóch zakładów świadczących usługi w branży pogrzebowej.

W filmie zobaczymy nie tylko ulubieńców sceny teatralno-kabaretowej – grupę Mumio, ale również ulubioną polską aktorkę komediową – Katarzynę Figurę w roli, która umarłego postawiłaby na nogi.

Zobacz stronę filmu na Facebooku »

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
5

Głosów

6,6

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Cudowne lato
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Cudowne lato

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.