Zamknij
Corgi - psiak Królowej
Corgi - psiak Królowej
Premiera
1 mar 2019
Czas trwania
85 minut
Produkcja
Belgia, 2019
Reżyseria
Ben Stassen
Pełny opis
7,18

Średnia ocena

Corgi - psiak Królowej

Animowany Familijny Komedia Od lat: 7 85 minut

Pomerdana animowana komedia z psich wyższych sfer! Szalone przygody, nie tylko angielski humor i bohaterowie, których nie sposób nie pokochać!

Pełny opis

Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Mieszka w Pałacu Buckingham pławiąc się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jego wypielęgnowana łapa nie postała nigdy w zwykłym parku, a ulicznego mieszańca nie chciałby obwąchać nawet przez ogrodzenie. Jednak pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności Rex traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska. Otoczony przez gromadę twardych czworonogów, które z niejednego śmietnika kości żarły, musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem: na kogo warczeć, a komu pomerdać i jak pogonić kota kotu. Próbując odnaleźć drogę do domu, Rex odkryje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknie wyczesanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną łapę.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
797

Głosów

7,18

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Corgi - psiak Królowej
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Corgi - psiak Królowej

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

aga

aga

17.05.2020, 19:44:45

pomocy jak obejrzeć ten film?

Magdalena

Magdalena

22.05.2019, 09:24:41

Nie polecam. Mnóstwo tekstów niezrozumiałych dla dzieci. Dużo scen przemocy. Nudny.

Krzysztof

Krzysztof

16.04.2019, 18:33:37

To mój poerszy komentarz ale jakość seansu zmusiła mnie do napisania. Bajka słaba. W zasadzie ciężko nazwać to bajką. To poprostu animowany film dla młodzieży i dorosłych. Teksty i sceny zdecydowanie nie dla dzieci. Czytając komentarze przed seansem stwierdziłem że ludzie przesadzają. Ale niestety nie najlepsze sceny konczą sie zaraz na początku. Potem jest już wręcz nudno. Dawno tak słabej bajki nie oglądałem. Nie polecam nikomu.

Anna

Anna

28.03.2019, 00:24:02

Nie dla małych dzieci, moim zdaniem. Moje dzieciaki (6, 5 oraz 3,5 lat) są wychowywane bez telewizji i gier komputerowych. W filmie jest trochę scen przemocowych i moje dzieci się po prostu bały i kuliły. Na sali też płakało jakieś dziecko, na pewno nie niemowlę. Czułam, że jakaś subtelna granica została nieznacznie przekroczona. Szkoda, że niektórzy twórcy filmów dla dzieci już przestali ją dostrzegać lub przesunęli ją w niewłaściwą stronę.

Joanna

Joanna

15.03.2019, 20:38:51

Bardzo słaby, nie polecam. Wszystko co zabawne pokazano na zwiastunie, reszta beznadziejna. Teksty w filmie - żenujące.

Aleksandra

Aleksandra

02.03.2019, 09:30:03

Szkoda ze nie ma napisów.. jesteśmy niesłyszących, potzrebujemy napisem filmy. Pozdrawiam. // --> Dystrybutor filmu nie przygotował wersji z napisami na rynek polski.

Marcin

Marcin

24.02.2019, 21:43:31

Polecam, fajny i bardzo śmieszny film, nie ma w nim nic przerażającego czego dzieci nie widziałyby w innych tego typu bajkach. Moim dzieciom spodobał się.

Katarzyna

Katarzyna

23.02.2019, 22:12:05

Zdecydowanie nie polecam! Teksty w tym filmie są zdecydowanie nie dla dzieci. Pieski mówią jakimś slangiem. Niektóre sceny przerażające: tonący piesek, piesek uwięziony przez ogień. Koszmar. Moje dzieci bardzo negatywnie go odebrały.