Zamknij
Bitwa roku
Bitwa roku
Premiera
25 paź 2013
Czas trwania
110 minut
Produkcja
USA, 2013
Reżyseria
Benson Lee
Obsada
Caity Lotz
Laz Alonso
Pełny opis
7

Średnia ocena

Bitwa roku

Muzyczny Od lat: 12 110 minut

Akcja pełnej fascynujących postaci i dynamicznych sekwencji tanecznych "Bitwy roku" została osadzona w międzynarodowym świecie B-boyingu – miejskiego tańca, powszechnie znanego jako „breakdance”. Poprzez niezapomniane filmowe obrazy autorzy opowiada...

Pełny opis

Akcja pełnej fascynujących postaci i dynamicznych sekwencji tanecznych "Bitwy roku" została osadzona w międzynarodowym świecie B-boyingu – miejskiego tańca, powszechnie znanego jako „breakdance”.
Poprzez niezapomniane filmowe obrazy autorzy opowiadają prywatną historię pełnego gwiazd amerykańskiego zespołu tanecznego, który przy pomocy bezkompromisowego trenera (Josh Holloway) walczy o spełnienie marzeń mimo braku zrozumienia nie tylko ze strony społeczeństwa, ale także własnych rodzin. Ścieżki bohaterów krzyżują się we Francji, kiedy to ich umiejętności zostają poddane ważnej próbie podczas finałów „Bitwy roku”, w których zespoły z 18 krajów rywalizują o tytuł Mistrza Świata.


Film pokazuje elektryzujące występy taneczne, a także zdumiewające pokazy siły i gracji, dzięki którym widzimy, w jaki sposób uliczny taniec z Nowego Jorku rozwinął się w inspirującą formę sztuki dla nowych pokoleń.

Dante Graham (Laz Alonso), potentat w świecie hip-hopu, który zbudował na swojej przeszłości b-boya miliardowy biznes, zamierza stworzyć zespół marzeń, który będzie w stanie zwyciężyć legendarną Bitwę Roku odbywającą się we francuskim Montpellier. Zespół ma poprowadzić jego stary przyjaciel i dawny członek zespołu Jason Blake (Josh Holloway). Przy pomocy asystenta Franklyna (Josh Peck) i choreografki Stacy (Caity Lotz), Blake stara się sprawić, by 13 indywidualistów stworzyło zdyscyplinowany i spójny zespół. Kiedy konkurs zbliża się wielkimi krokami, okazuje się, że rywalizacja między dwoma tancerzami Roosterem (Chris Brown) i Do Knockiem (Jon Cruz) zaczyna dzielić grupę, a Blake nie radzi sobie z alkoholem, którego nadużywa od czasu tragicznej śmierci żony i dziecka. Jeśli zespół naprawdę chce po 15 latach przywrócić Ameryce mistrzostwo świata w b-boyingu, jego członkowie muszą zwalczyć własne dręczące ich demony.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
3

Głosów

7

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Bitwa roku
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Bitwa roku

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

zabka002

zabka002

03.11.2013, 18:57:35

a co ze Słupskiem???

DF

DF

29.10.2013, 20:57:35

Czemu niema filmu w Tychach?

monia

monia

27.10.2013, 10:17:57

czy film będzie w gdańsku?

tata

tata

26.10.2013, 04:49:36

multikino proszę o odpowiedź

lolly <33

lolly <33

25.10.2013, 22:03:18

Film będzie w Włocławku bo w repertuarze nic nie ma :/

tata

tata

25.10.2013, 09:11:48

czy film będzie w trójmieście? proszę o szybką odpowiedź