Zamknij
Berek
Berek
Premiera
6 lip 2018
Czas trwania
100 minut
Produkcja
Stany Zjednoczone, 2018
Reżyseria
Jeff Tomsic
Obsada
Ed Helms
Jake Johnson
Annabelle Wallis
Hannibal Buress
Isla Fisher
Pełny opis
7,7

Średnia ocena

Berek

Komedia Od lat: 15 100 minut

Piątka lubiących rywalizację przyjaciół spotyka się co roku, aby przez miesiąc grać w berka, w którym wszystkie chwyty są dozwolone. Bawią się w ten sposób od pierwszej klasy. Teraz ryzykują własną głową, pracą i związkami, aby wyeliminować pozostałych uczestników z gry, wykrzykując „berek!”.

Pełny opis

W tym roku gra zbiega się w czasie z weselem jedynego niepokonanego gracza, co wreszcie powinno uczynić go łatwym celem. Jednak on wie, na co się zanosi... i jest przygotowany. Oparta na prawdziwej historii komedia Tag pokazuje, jak daleko potrafią się posunąć niektórzy ludzie, aby odnieść upragnione zwycięstwo.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
104

Głosów

7,7

Średnia ocena

Oceń film

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Berek

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Artur

Artur

08.07.2018, 07:55:43

Byłem zobaczyłem i się rozczarowałem :-( To była komedia??? No było może kilka scen z których można się pośmiać ale film tak naprawdę o niczym.... O zabawie z dzieciństwa "Berek" i o kilku facetach którzy nadal mimo upływu czasu nadal w to grają. Film wlókł się jak flaki z olejem i nie był tak zabawny jak niektóre nasze polskie komedie....Obejrzałem do końca ale wyszedłem z pewnym niedosytem zbyt małej ilości humoru jak na ten gatunek