Zamknij
Bella i Sebastian 3
Bella i Sebastian 3
Premiera
1 cze 2018
Czas trwania
90 minut
Reżyseria
Clovis Cornillac
Obsada
Félix Bossuet
Tchéky Karyo
Clovis Cornillac
Thierry Neuvic
Pełny opis
7,84

Średnia ocena

Bella i Sebastian 3

Familijny Przygodowy Od lat: 7 90 minut

Kolejna część znakomitego przygodowego cyklu, który w polskich kinach obejrzało już ponad pół miliona widzów w każdym wieku. Tym razem dzielny Sebastian musi obronić Bellę i jej szczenięta przed złym człowiekiem, który podaje się za ich prawowitego właściciela.

Pełny opis

Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on, że jest jej prawowitym właścicielem i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy, a co gorsza zbliża się załamanie pogody…

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
180

Głosów

7,84

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Bella i Sebastian 3
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Bella i Sebastian 3

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Małgorzata

Małgorzata

05.06.2018, 08:19:49

Oglądałam z córką wszystkie poprzednie części. I tym razem się nie rozczarowałyśmy. Trochę do łez, trochę aby się pośmiać i wiele pozytywnych uczuć. Na takie filmy powinni rodzice zabierać dzieci.