Zamknij
Battleship: Bitwa o Ziemię
Premiera
20 kwi 2012
Czas trwania
132 minuty
Produkcja
USA, 2012
Reżyseria
Peter Berg
Obsada
Reila Aphrodite
Brooklyn Decker
Tadanobu Asano
Taylor Kitsch
Peter MacNicol
Liam Neeson
Josh Pence
Jesse Plemons
$name
Pełny opis

Battleship: Bitwa o Ziemię

Science-Fiction 132 minuty

Flotylla statków wojennych jest zmuszona do walki z niezwykłymi przeciwnikami. Dowódcy statków muszą odkryć, kim są wrogowie i jak ich pokonać. Od lat wysyłaliśmy w Kosmos sygnały, licząc na to, że jakąś obca cywilizacja nam odpowie. Ale jednego nie...

Pełny opis

Flotylla statków wojennych jest zmuszona do walki z niezwykłymi przeciwnikami. Dowódcy statków muszą odkryć, kim są wrogowie i jak ich pokonać.

Od lat wysyłaliśmy w Kosmos sygnały, licząc na to, że jakąś obca cywilizacja nam odpowie. Ale jednego nie wzięliśmy pod uwagę – że te sygnały zostaną uznane za zaproszenie do… zniszczenia naszej planety. I tak się właśnie stało. Tajemniczy wróg zaatakował. A największa bitwa o Ziemię rozpoczęła się na morzu. Obcy rozciągnęli nad Oceanem Atlantyckim tarczę ochronną, zza której atakują obiekty na całej naszej planecie. Próby zniszczenia tarczy zmasowanym ostrzałem z pokładu niszczycieli okazały się nieskuteczne, zginęli ludzie, straciliśmy sprzęt. Czy ktoś znajdzie sposób, jakąś lukę w systemie obronnym nieprzyjaciela?

W filmie opartym na klasycznej grze Hasbro zagrali m.in. Taylor Kitsch, Alexander Skarsgaard oraz debiutująca na dużym ekranie Rihanna.

 

Zobacz recenzję: Odnośnik - Rihanna ratuje ludzkość

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
667

Głosów

8,61

Średnia ocena

Oceń film

play
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Battleship: Bitwa o Ziemię

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.