Zamknij
Bad Boy
PREMIERA
Bad Boy
Premiera
21 lut 2020
Czas trwania
100 minut
Produkcja
Polska
Reżyseria
Patryk Vega
Pełny opis
10

Średnia ocena

Bad Boy

Dramat Sportowy Od lat: 15 100 minut

Czołowy specjalista od kina sensacyjnego Patryk Vega odkrywa najgłośniejsze patologie w polskich klubach piłkarskich. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach – wszystko to w pełnym gwiazd filmie, w którym pierwszoplanowe role grają: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski. „Bad Boy” to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, która ujawnia najmroczniejszą stronę środowiska piłki nożnej. To również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o miłości, zdradzie, pożądaniu i kobietach, które wolą niegrzecznych chłopców.

Pełny opis

Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Ola, coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Najbliższe seanse na - wybierz seans poniżej:
Zobacz wszystkie seanse
1

Głosów

10

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Bad Boy
Recenzja redakcji
Piotr Olczyk
"Bad Boy": Vega wraca w starym stylu

Dodany przez: Piotr Olczyk

Kobiety wolą niegrzecznych chłopców

Ostre akcje i mocne teksty: "Bad Boy" Patryka Vegi debiutuje w kinach już w najbliższy piątek! Tym razem niepokorny reżyser przeniknął do piłkarskiego półświatka. Podobnie jak poprzednie produkcje Vegi, tak i ten film zainspirowały prawdziwe wydarzenia, jak np. przejęcie Wisły Kraków przez Jakuba Meresińskiego. Tym samym na ekranie zobaczymy nie tylko zadymy i kibolskie ustawki, ale także rozgrywki na najwyższych szczeblach władzy. Fabuła opiera się na konflikcie dwóch braci - Piotr (Maciej Stuhr) jest policjantem, zaś Paweł (Antoni Królikowski) to pospolity rzezimieszek. Mimo wszystko braterska więź jest między mężczyznami bardzo silna do czasu, aż... Paweł odbije Piotrowi jego dziewczynę Olę (Katarzyna Zawadzka). Od tego momentu Paweł będzie chciał przejąć władzę nad największym klubem w mieście, a Piotr zrobi wszystko, by powstrzymać brata. 
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Bad Boy

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.