Zamknij
Baby Driver
Baby Driver
Premiera
7 lip 2017
Czas trwania
112 minuty
Produkcja
USA, Wielka Brytania, 2017
Reżyseria
Edgar Wright
Obsada
Ansel Elgort
Lily James
Jamie Foxx
Jon Hamm
Kevin Spacey
Eiza González
Jon Bernthal
Pełny opis
8,44

Średnia ocena

Baby Driver

Akcja Komedia Od lat: 15 112 minuty

Utalentowanego młodego kierowcę (Ansel Elgort), który zarabia na życie udziałem w napadach, przez życie prowadzi muzyka. To ona pomaga mu być najlepszym w tym, co robi.

Pełny opis

Kiedy poznaje dziewczynę swych marzeń (Lily James), postanawia porzucić przestępczą przeszłość i zacząć żyć normalnie. Zmuszony przez bossa mafijnego (Kevin Spacey), dla którego pracuje, do udziału w z góry skazanym na niepowodzenie skoku, ryzykuje utratą wszystkiego, co dla niego najważniejsze – miłości, wolności i muzyki.

W filmie zobaczymy laureatów Oscara Kevina Spacey, Jamiego Foxxa oraz Ansela Elgorta i Lily James. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Edgar Wright, twórca scenariusza i reżyser „To już jest koniec”.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
257

Głosów

8,44

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Baby Driver
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Baby Driver

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Sir Mario

Sir Mario

14.07.2017, 19:19:39

Dużo szybkich samochodów, pościgi uliczne, napady dla kasy, trochę trupów i wielka miłość w tle - ogólnie nijaki film w błyszczącym opakowaniu.Młodzież będzie zachwycona, a dorośli spokojnie będą mogli powiedzieć "Takich filmów widziałem już mnóstwo" :):) Film nie powala na kolana, ale na pewno nadaje się na "randkową ofertę wieczoru". Daję mu 7 pkt. za muzę i za to, że nie przysypiałem :)

Piotr

Piotr

11.07.2017, 14:42:04

Beznadziejny film... zrobiony tylko to po by wyglądał szpanersko i "luzacko"... młody chłopaczek wozi się furą, oczywiście żenujący romansik też musi być, nic odkrywczego, gimbaza się będzie dobrze bawić... ale czy warto na coś takiego dawać kasę?

Barbara

Barbara

03.07.2017, 14:45:52

Nie mogę sie doczekać, zapowiada sie meeeeega film