Zamknij
Aż po grób
Aż po grób
Czas trwania
103 minuty
Produkcja
USA, 2009
Reżyseria
Aaron Schneider
Obsada
Sissy Spacek
Robert Duvall
Bill Murray
Pełny opis
9,33

Średnia ocena

Aż po grób

103 minuty

Gdy interes w branży pogrzebowej nieco podumiera, a pojawia się klient, który chce wyprawić pogrzeb z wielką pompą i płaci gotówką, tylko idiota nie skorzystałby z takiej okazji. Może dla kogoś byłoby problemem to, że ów pogrzeb ma się odbyć za życia...

Pełny opis

Gdy interes w branży pogrzebowej nieco podumiera, a pojawia się klient, który chce wyprawić pogrzeb z wielką pompą i płaci gotówką, tylko idiota nie skorzystałby z takiej okazji. Może dla kogoś byłoby problemem to, że ów pogrzeb ma się odbyć za życia zleceniodawcy, ale w słowniku Franka Quinna (rozbrajająca rola Billa Murraya „Dzień świstaka”, „Między słowami”), właściciela zakładu pogrzebowego, nie ma słowa „niemożliwe”. Tym bardziej, że niecodziennym klientem jest najbardziej tajemnicza postać w okolicy, Felix Bush (rola życia zdobywcy Oscara, Roberta Duvalla).

Bo Felix Bush miał swój plan. Plan, aby opowiedzieć największą tajemnicę swojego życia i chciał to zrobić z rozmachem. Dzięki temu rozpoczynają się przygotowania do najdziwniejszej stypy świata. Pogrzebu reklamowanego w radio i na plakatach, połączonego z zabawną sesją zdjęciową i wyjątkową loterią.

Ta historia wydarzyła się naprawdę, a Felix Bush ściągnął na swoją imprezę pogrzebową ponad 12 tysięcy ludzi! To był Woodstock tamtych czasów.

Według amerykańskich mediów ten film będzie pewniakiem podczas tegorocznych nominacji do Oscara.

Bill Murray i Robert Duvall razem! Tylko idiota przegapiłby ten film! - Rolling Stone, Peter Travers

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
3

Głosów

9,33

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Aż po grób
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Aż po grób

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.