Zamknij
Angry Birds 2 Film
Angry Birds 2 Film
Premiera
20 wrz 2019
Czas trwania
97 minut
Reżyseria
Thurop Van Orman
John Rice
Pełny opis
7,75

Średnia ocena

Angry Birds 2 Film

Animowany Familijny Od lat: b.o. 97 minut

Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na wyższy poziom. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg da o sobie znać, Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver (siostrę Chucka) oraz łączą siły z Leonardem i jego drużyną, tworząc superteam, który ma ocalić ich domy.

Pełny opis

Po wielkim sukcesie „Angry Birds Film”, który na całym świecie zarobił ponad 350 milionów dolarów, czas na ponowne spotkanie z Redem, Chuckiem, Bombą i innymi bohaterami „Angry Birds Film 2”!

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
358

Głosów

7,75

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Angry Birds 2 Film
Recenzja redakcji
Piotr Olczyk
"Angry Birds Film 2" | Wściekłość GWARANTOWANA!

Dodany przez: Piotr Olczyk

Rodzina leci do Kina!

Bum! Kolejne wściekłe ptaszysko zostaje wystrzelone z procy, by zniszczyć świńskie zabudowania. I tak przez cały czas, aż do końca... poziomu. Mobilny ewenement, marka "Angry Birds", obecna jest na rynku już od dziesięciu lat! Kiedyś była to prosta gra logiczna, w której musieliśmy umiejętnie niszczyć przeszkody, by osiągnąć cel. Teraz jest to prawdziwe imperium, którego częścią są nie tylko gry i zabawki, ale także pełnometrażowe kinowe produkcje.

W 2016 roku zadebiutował "Angry Birds Film", w którym poznaliśmy Reda, czerwonego ptaszka mającego wielkie krzaczaste brwi i problemy z kontrolą gniewu. Ptasia społeczność nie lubi takich wyrzutków, więc Red został przymusowo wysłany na terapię. Właśnie tam poznał nadpobudliwego Chucka, skłonnego do eksplozji Bombę oraz milczącego Terrence'a. Wkrótce ptasia wyspa przyjmuje gości - społeczność zielonych świnek, zwierzaków wyjątkowo uprzejmych. Szybko okazało się, że świnki wcale nie są takie milutkie. Gdy jaja znajdą się w niebezpieczeństwie, to skrzydlata społeczność zwraca się do swoich obywateli znanych z wybuchowego charakteru. Red i reszta ruszają w bój!
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Angry Birds 2 Film

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Filefon

Filefon

25.09.2019, 10:53:42

Film udany, zabawa przednia :)

Ewelina

Ewelina

24.09.2019, 12:09:59

Super film dla dzieci: zabawny bez zbędnej dramaturgii. Mój 6-letni syn kilka razy szczerze się ubawił.

Blanka

Blanka

22.09.2019, 20:55:54

Bardzo fajny film dla całej rodziny. Ubaw po pachy!