Zamknij
American Assassin
American Assassin
Premiera
15 wrz 2017
Produkcja
USA, 2017
Reżyseria
Michael Cuesta
Obsada
Dylan O'Brien
Michael Keaton
Sanaa Lathan
Shiva Negar
Taylor Kitsch
Pełny opis
8,45

Średnia ocena

American Assassin

Akcja Thriller

Ekranizacja pierwszej powieści z bestsellerowego cyklu, sprzedanego na całym świecie w 25 milinach egzemplarzy. Mitch Rapp (Dylan O’Brien) stracił ukochaną w ataku terrorystycznym. Od tej chwili jego jedynym celem jest zemsta.

Pełny opis

Oficer szkoleniowy CIA Stan Hurley (Michael Keaton) wie, że taki człowiek to dla agencji skarb. Szczególnie jeśli uda się go wzbogacić o pewien szczególny zestaw umiejętności, który uczyni go maszyną do zadań specjalnych. Hurley potrafi tego dokonać. Zanim szkolenie dobiegnie końca Mitch będzie miał okazję wykazać się w akcji. Według danych wywiadu grupa terrorystów planuje atak z użyciem ładunku atomowego. Wiele wskazuje na to, że jednym z nich jest dawny uczeń Hurleya. Kogoś takiego może wytropić i zneutralizować tylko ktoś taki jak Mitch Rapp.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
155

Głosów

8,45

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla American Assassin
Komentarze

Dodaj swój komentarz do American Assassin

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Sir Mario

Sir Mario

18.09.2017, 23:55:18

Dobrze oglądający się film akcji. Oczywiście ma się nijak do wcześniejszych zapowiedzi, porównujących go do Tożsamości Bourne`a - nie ten klimat i styl. W filmie mamy bardzo klarowny podział na dobrych i złych, chyba w celu ułatwienia oglądania go odmóżdżonym amerykanom. Dobrzy to ci w garniturach z paszportami USA, źli to muzułmanie z brodami :):) Gdyby nie końcówka z nieśmiertelnym UH-60, wychodzącym cało z wybuchu ładunku atomowego w odl. 500 m, to resztę filmu da się strawić. Jednak jeśli liczycie na coś odkrywczego w stylu "Suma wszystkich strachów", to się z lekka zawiedziecie. Ogólnie całkiem znośny film na sobotni wypad do kina.

Agnieszka

Agnieszka

18.09.2017, 21:54:23

Film mocno sensacyjny stale trzyma w napięciu. Nie ma nudy Godny polecenia!!!

Tomasz

Tomasz

16.09.2017, 11:14:56

Solidny film akcji, oczywiście bajeczka ale dobrze opowiedziana i pokazana. Nie ma nudy !! Polecam, można się zrelaksować.