Zamknij
360. Połączeni
360. Połączeni
Premiera
25 gru 2012
Czas trwania
110 minut
Produkcja
Austria, Brazylia, Francja, Wielka Brytania, 2011
Reżyseria
Fernando Meirelles
Obsada
Maria Flor
Rachel Weisz
Moritz Bleibtreu
Juliano Cazarré
Jamel Debbouze
Anthony Ho
Mark Ivanir
Jude Law
Vladimir Vdovichenkov
Pełny opis
8,45

Średnia ocena

360. Połączeni

Melodramat Od lat: 15 110 minut

Fernando Meirelles, autor nominowanych do Oscara obrazów „Miasto Boga” i „Wierny ogrodnik”, tym razem skorzystał ze scenariusza ulubieńca Amerykańskiej Akademii Filmowej (nominacje za „Królową” i „Frost/Nixon”) Petera Morgana. Został on oparty na „Ko...

Pełny opis

Fernando Meirelles, autor nominowanych do Oscara obrazów „Miasto Boga” i „Wierny ogrodnik”, tym razem skorzystał ze scenariusza ulubieńca Amerykańskiej Akademii Filmowej (nominacje za „Królową” i „Frost/Nixon”) Petera Morgana. Został on oparty na „Korowodzie” - głośnej sztuce Arthura Schniztlera, twórcy literackiego pierwowzoru pamiętnych „Oczu szeroko zamkniętych”.

Podobnie jak dzieło Stanleya Kubricka, „360” to nowoczesna i stylowa panorama związków międzyludzkich, które składają się na wyrazisty, pełen napięcia i autentycznych wzruszeń obraz miłości w XXI wieku. Decyzja przystojnego biznesmena, który zdoła oprzeć się pokusie i pozostaje wierny swojej żonie, wywołuje nieoczekiwaną serię zdarzeń, mających miejsce w tak odległych od siebie zakątkach świata, jak Wiedeń, Paryż, Londyn, Bratysława, Rio i Denver. Każdy z bohaterów zaskakującego „360” przeżywa chwile miłosnych uniesień i dotkliwych dramatów, które równoważy zadziwiająca dawka ironii losu i humoru sytuacyjnego.

Pokazywane na festiwalach w Londynie i Toronto dzieło Meirellesa to również prawdziwie międzynarodowy gwiazdozbiór: obok laureatów Oscara – Anthony`ego Hopkinsa, Rachel Weisz, Eminema oraz dwukrotnie nominowanego Jude’a Law, obejrzymy w filmie Moritza Bleibtreua - zdobywcę Srebrnego Niedźwiedzia na festiwalu w Berlinie oraz laureata Nagrody dla Najlepszego Aktora MFF Cannes Jamela Debbouze’a - komika nr.1 we Francji, znanego w Polsce z hitów „Amelia” i „Asteriks i Obeliks: Misja Kleopatra”.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
76

Głosów

8,45

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla 360. Połączeni
Komentarze

Dodaj swój komentarz do 360. Połączeni

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Komis

Komis

12.01.2013, 20:20:29

Co za inteligent napisał tą recenzję, to nie jest Eminem tylko Ben Foster. Czy tak trudno jest to sprawdzić?

krokodylka

krokodylka

13.12.2012, 06:00:29

w Elblągu posucha ;) nawet Sępa nie grają..