Zamknij
1800 gramów
1800 gramów
Premiera
15 lis 2019
Czas trwania
100 minut
Produkcja
Polska, 2019
Reżyseria
Marcin Głowacki
Obsada
Magdalena Różczka
Piotr Głowacki
Maciej Zakościelny
Danuta Stenka
Pełny opis
7,69

Średnia ocena

1800 gramów

Obyczajowy Od lat: 12 100 minut

„1800 gramów” to najnowszy filmowy projekt TVN, producenta takich hitów jak „Listy do M.” czy „Podatek od miłości”, które przed wielkimi ekranami zgromadziły łącznie imponującą liczbę blisko 10 milionów widzów! W roli głównej zobaczymy Magdalenę Różczkę, której partnerują: Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Aleksandra Popławska, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Anna Próchniak, Anna Smołowik, Dorota Kolak, Anna Tomaszewska, Marta Ścisłowicz, Wojciech Zieliński i Zbigniew Zamachowski.

Pełny opis

Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Rożczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
319

Głosów

7,69

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla 1800 gramów
Komentarze

Dodaj swój komentarz do 1800 gramów

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Angelika

Angelika

15.12.2019, 22:26:20

Są różne gusta i oczekiwania, ale jak dla mnie film jest super. Zapewne nie spodoba się mężczyzną, ale jeśli czytają komentarze to zaraz trafią na informację, iż to "babski" film :). Ja wyszłam z kina z uśmiechem i przemyśleniami. Polecam.

David

David

08.12.2019, 10:39:48

Podziwiam ludzi którzy wytrwali do końca , może zasnęli? To usilne nieudolne i rozpaczliwe naśladownictwo kina amerykańskiego, ma być niby śmiesznie, niby smutno niby cool, a wyszło, żałośnie i nijako, jak mówi klasyk w tym filmie nie ma niczego . Jakby autorzy za wzór wzięli amerykańską najbardziej nieudaną komedię romantyczną z motywem świąt i udowodnili że można zrobić to jeszcze gorzej, to jakieś nieporozumienie, puszczanie tego w kinach.

Agnieszka

Agnieszka

27.11.2019, 00:07:51

Magdalena Różczka, Dorota Kolak, Piotr Głowacki, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska po prostu oni wszyscy zagrali w tym filmie super! Bardzo przyjemny, chwytający za serce film. Klimatem idealnie wpasowuje się w przedświąteczny czas. Po mojej lewej na sali Pan w podeszłym wieku płakał. To akurat dobrze, że film w taki sposób dotyka. Będę go na pewno polecać znajomym, bo warto i na pewno to nie jest żadna strata czasu.

Mariusz

Mariusz

20.11.2019, 17:56:33

Film z topornym scenariuszem, bez polotu, napisany jak do serialu. Strasznie ckliwy i naiwny. Został zrobiony według prostego przepisu. Wszystko co rozczula publikę jest bezwstydnie, komercyjnie użyte i wymieszane w jednym kotle: porzucone dzieci, płaczące niemowlaki, płaczące matki, drań, bohater romantyczny, "niespodziewany" romans w pracy, rozbita rodzina, pojednanie w rodzinie itd....masakra! Na dokładkę motyw świąt i bałwan ze styropianu. Wstyd i żenada . ...

Agnieszka

Agnieszka

20.11.2019, 10:31:33

Polecam film. Piękny, wzruszający. Może nieszczególnie podobać się będzie Panom, ale damskie serca z pewnością ruszy.

Barbara

Barbara

15.11.2019, 22:17:37

Piękny film! Nastawialam się na średniej jakości Polski film, a mile się rozczarowałam :-) Poruszający. Polecam:-)