Zamknij
Plan B
Plan B
Premiera
2 lut 2018
Czas trwania
85 minut
Produkcja
Polska, 2018
Reżyseria
Kinga Dębska
Obsada
Kinga Preis
Marcin Dorociński
Edyta Olszówka
Roma Gąsiorowska
Pełny opis
6,59

Średnia ocena

Plan B

Od lat: 15 85 minut

Film o miłości. Bohaterów filmu poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań.

Pełny opis

Wnoszą w ich życie nową jakość, za sprawą przypadku, bądź zrządzenia losu. Dają nadzieję na odnalezienie prawdziwych uczuć i autentycznych więzi.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
555

Głosów

6,59

Średnia ocena

Oceń film

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Plan B

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Sir Mario

Sir Mario

06.02.2018, 23:03:42

Panie Piotrze, tu umieszcza się komentarze do filmu. jeśli planuje pan zająć się misją nawracania ludzi na "jedynie słuszne filmy", to z przykrością musze pana powiadomić, że czasy komuny/socjalizmu obecnie uznajemy za słusznie minione. Ludzie chodzą na to co chcą i oglądają co chcą - w końcu sami za to płacą :)

Piotr

Piotr

06.02.2018, 18:26:25

Jeśli ktoś ma choć trochę godności, dobrego gustu i inteligencji, to pójdzie na Plan B. Jeśli ktoś woli infantylne, durnowate i żenujące komedyjki, w których w co drugiej scenie lecą wulgaryzmy, to idzie na "Narzeczonego na niby", "podatek od miłości" lub "atak paniki".

Małgorzata

Małgorzata

05.02.2018, 09:10:18

PO prostu życie mi sie podobał:) ale to kwestia gustu :)

Maria

Maria

04.02.2018, 18:26:33

:( film, który rozczarował mnie rozpaczliwie!!! Zainteresowały mnie zapowiedzi, ale po obejrzeniu muszę powiedzieć, że jest to film kompletnie bez pomysłu, po prostu nudny, przez większość czasu oczekiwałam wreszcie na "TO COŚ" co przykuje moją uwagę, ale nie doczekałam się. Nawet aktorzy, których uwielbiam - Kinga Preis, Marcin Dorociński i Roma Gąsiorowska, a także udział przesympatycznego psa Kotleta nie są w stanie obronić filmu.

Artur

Artur

04.02.2018, 09:28:49

Film może nie zasługujący na fajerwerki i oklaski ale naprawdę dobry. Fajna mieszanka emocji począwszy od smutku, rozczarowania, przygnębienia aż do momentu radości i pomysłu na życie czyli znalezienia "Planu B". Dobra obsada aktorska jak również ich gra. Każdy kto ma w sobie jakieś uczucia na pewno ten film wywoła u niego jakieś emocje zarówno te pozytywne jak i negatywne. Bo któż w swym codziennym życiu tego nie przerabiał? Najważniejszą rzeczą jest by znaleźć w sobie siłę i się nie poddawać a jeśli nie wypali plan B zawsze można przejść do planu C czego i sobie i wszystkim kinomaniakom życzę. Pozdrawiam ;-)