Zamknij
Bodyguard Zawodowiec
Bodyguard Zawodowiec
Premiera
18 sie 2017
Czas trwania
118 minut
Produkcja
USA, 2017
Reżyseria
Patrick Hughes
Obsada
Ryan Reynolds
Samuel L. Jackson
Gary Oldman
Salma Hayek
Elodie Yung
Pełny opis
8,27

Średnia ocena

Bodyguard Zawodowiec

Akcja Komedia Sensacyjny Od lat: 15 118 minut

Jackson Smith (Ryan Reynolds) jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Smith, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego.

Pełny opis

Smith ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), który zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu, którego reżim ma na sumieniu tysiące istnień. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
368

Głosów

8,27

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Bodyguard Zawodowiec
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Bodyguard Zawodowiec

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Sir Mario

Sir Mario

24.08.2017, 18:15:30

Jeden z lepszych filmów kina akcji ostatnich czasów. Zderzenie dwóch światopoglądów i sposobów na rozwiązywanie "problemów". Świetna rola Samuela L. Jacksona, który scala cały film w jedno, świetne widowisko. Daję 9/10 pkt. za świetną realizację, humor, unikanie holywoodzkiego "wygładzania" brutalnego i realnego świata oraz za niezłą muzę :):)

Magda

Magda

24.08.2017, 16:06:07

Najlepszy film jaki oglądałam. Zdecydowane 10/10! polecam! cudowna gra aktorska, dużo akcji przeplatane nutką komedii. nie zawiedziecie się :)

Tomasz

Tomasz

20.08.2017, 09:48:39

Film dobry - jako całość. Trzeba to napisać wprost : pierwsze 30 minut jest słabe, potem się rozkręca. Moim zdaniem najlepsza jest rola Samuela, to on trzyma film na odpowiednim poziomie, a Ryan, cóż, prawdopodobnie miała to być rola podobna do Deadpool-a ale nie wyszło: ani teksty nie tak dobre, ani jego wygląd (charakteryzacja) i gra aktorska -nie przekonują. Oczywiście : "przepraszam za Kurosawę" :)