Nowe bajki na Porankach dla dzieci

Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2 lat na Poranki.

W każdą sobotę i niedzielę o g. 10:30 i 12:00 gramy najpopularniejsze bajki na wielkim kinowym ekranie. Bilet w cenie 10 zł, do nabycia we wszystkich kasach biletowych Multikina i Silver Screen Łódź oraz online na naszej stronie.


W listopadzie, w każdą sobotę i niedzielę:

•    o godz.: 10:30 – Poranki z bajkami: Truskawkowe ciasteczko, Rajdek, Listonosz Pat, Zgaduj z Jess’em. Co tydzień nowe odcinki. Pokazy adresowane są do dzieci powyżej 2 roku życia.

•    o godz.: 12:00 –pełnometrażowa produkcja Zhu Zhu Pets – Wielka przygoda chomików. Pokaz dla dzieci powyżej 4 roku życia.


Zhu Zhu Pets – Wielka przygoda chomików
Niezwykle sympatyczna opowieść o czwórce pełnych życia nastolatków (którzy okazują się być chomikami) wyruszających w podróż w poszukiwaniu Pałacu Zhu, gdzie mają nadzieję spełnić swoje marzenia. Przyłącz się do przebojowej Pipsqueak, która w niezwykłych okolicznościach trafia na drugą stronę Zhuniverse. Wyrusza w podróż, podczas której zaprzyjaźnia się z Chunkiem, Num Numsem oraz Panem Squigglesem, i razem udaje im się dotrzeć do Pałacu Zhu, gdzie odkrywają że to dopiero początek ich niezapomnianej przygody. Na ich drodze staje złośliwa i przypominająca gada kreatura, Mezhula, która zrobi wszystko aby zrujnować ich marzenia. Na szczęście nasi bohaterowie Zhu ratują się z opresji wspierając się i działając razem. Wtedy właśnie Pipsqueak uświadamia sobie, że już wcześniej miała wszystko na czym jej zależy i za wszelką cenę postanawia odnaleźć drogę do domu.


Porankami są pokazami z dvd na wielkim kinowym ekranie. Pokazy odbywają się we wszystkich kinach sieci Multikino oraz Silver Screen Łódź.

Więcej o Porankach na www.multikino.pl/pl/extra/dzieci

Dodaj swój komentarz:

Komentarze:

  • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
„Furia”: Czołgiem przez piekło

W filmie twórcy „Bogów ulicy” Brad Pitt gra pozbawionego złudzeń czołgistę.

„Bogowie”: Z sercem i z głową

Zasłużony zwycięzca tegorocznego festiwalu filmowego w Gdyni.

„Dracula Historia Nieznana”: Wszystko przez kobiety

O tym, jak książę Transylwanii przeszedł na ciemną stronę mocy.

„Sędzia”: Iron Man zrzuca maskę

Rzetelnie zrealizowany dramat o surowym ojcu i niedocenianym synu.

„Zaginiona dziewczyna”: Małżeńskie sprzeczki

Pierwszorzędny thriller Davida Finchera, reżysera „The Social Network”.