Zapraszamy do Multikina w Słupsku

W piątek, 18 maja, w Centrum Handlowym Jantar zostanie otwarte Multikino. Będzie to pierwsze w Słupsku nowoczesne kino wielosalowe wyposażone w sześć ekranów i sale, które mogą pomieścić niemal 1200 widzów.

Multikino będzie największym kinem w Słupsku. Dzięki temu zaoferuje widzom szeroki, a zarazem zróżnicowany repertuar. Najwyższą jakość projekcji zapewnią: sale wyposażone w panoramiczne ekrany, cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D oraz nowoczesny system dźwiękowy. Chcemy, aby słupskie Multikino było również miejscem spotkań i różnorodnej rozrywki, ponieważ to więcej niż kino! Mieszkańcom poza najnowszymi premierami filmowymi oferujemy również koncerty, maratony, festiwale, transmisje sportowe, akademię filmową dla szkół oraz projekty dziecięce. A to wszystko w najlepszej cenie – podkreśla Mariusz Spisz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Multikino S.A.

Z okazji otwarcia Multikina na mieszkańców Słupska czeka wiele atrakcji. Już od 18 maja będą mogli zobaczyć premiery takich filmów jak: „Dyktator” i „Mroczne cienie”. Ponadto w majowym repertuarze znajdą się: „Nad życie”, „Łowcy głów”, „Projekt X” oraz „Men in black 3” w 3D.

Dzień po otwarciu kina, 19 maja, fani piłki nożnej zobaczą na wielkim ekranie Finał Ligi Mistrzów UEFA (UEFA Champions League). Natomiast rodziny z dziećmi zapraszamy w sobotę i w niedzielę, na poranki filmowe oraz gry i zabawy dla najmłodszych. Poza obejrzeniem bajek mali widzowie będą mogli również spotkać się ze swoimi ulubionymi postaciami z filmu „Madagaskar” – lwem Alex’em i pingwinami Rico oraz Kowalskim.

1 czerwca mieszkańcy Słupska będą mogli wziąć udział w pierwszej „Nocy Kina” i z jednym biletem za 10 zł przemieszczać się między wszystkimi salami multipleksu. Od 23.00 do samego rana uczestnicy tego wydarzenia zobaczą horrory, komedie, kino akcji, filmy obyczajowe oraz nagrodzone produkcje. Będą mogli również skorzystać z darmowej dolewki Coca-Coli. Cztery dni później, we wtorek, 5 czerwca wystartuje specjalnie dla kobiet cykliczny projekt „Kino na obcasach”. Ponadto wraz z rozpoczęciem UEFA EURO 2012 mieszkańcy Słupska będą mogli na żywo oglądać na wielkim ekranie transmisje wszystkich rozgrywek. Bilety będą w sprzedaży już w dniu otwarcia multipleksu.

Dodaj swój komentarz:

Komentarze:

  • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
"Miasto 44" od piątku w Multikinie. Kup bilet już teraz

Już 19 września w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo długo oczekiwane „Miasto 44” Jana Komasy.

Zobacz przedpremierowo „Pszczółkę Maję”

W weekend 20-21 września będzie można zobaczyć przedpremierowo kinową wersję przygód pszczółki Mai pt. „Pszczółka Maja. Film”.

„Zostań, jeśli kochasz”: Miłość wszystko zwycięży

Czy świat wiolonczelistki można pogodzić ze światem rockmana?

„Zanim zasnę”: W półśnie

Nicole Kidman i Colin Firth w thrillerze opartym na bestsellerze Stevena J. Watsona.

„Gdybym tylko tu był”: Czas dorosnąć

Komediodramat Zacha Braffa, twórcy „Powrotu do Garden State”.

aktualności | 10-01-2014
aktualności | 16-09-2014
aktualności | 12-09-2014
aktualności | 10-09-2014
aktualności | 03-09-2014