Zapraszamy do Multikina w Słupsku

W piątek, 18 maja, w Centrum Handlowym Jantar zostanie otwarte Multikino. Będzie to pierwsze w Słupsku nowoczesne kino wielosalowe wyposażone w sześć ekranów i sale, które mogą pomieścić niemal 1200 widzów.

Multikino będzie największym kinem w Słupsku. Dzięki temu zaoferuje widzom szeroki, a zarazem zróżnicowany repertuar. Najwyższą jakość projekcji zapewnią: sale wyposażone w panoramiczne ekrany, cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D oraz nowoczesny system dźwiękowy. Chcemy, aby słupskie Multikino było również miejscem spotkań i różnorodnej rozrywki, ponieważ to więcej niż kino! Mieszkańcom poza najnowszymi premierami filmowymi oferujemy również koncerty, maratony, festiwale, transmisje sportowe, akademię filmową dla szkół oraz projekty dziecięce. A to wszystko w najlepszej cenie – podkreśla Mariusz Spisz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Multikino S.A.

Z okazji otwarcia Multikina na mieszkańców Słupska czeka wiele atrakcji. Już od 18 maja będą mogli zobaczyć premiery takich filmów jak: „Dyktator” i „Mroczne cienie”. Ponadto w majowym repertuarze znajdą się: „Nad życie”, „Łowcy głów”, „Projekt X” oraz „Men in black 3” w 3D.

Dzień po otwarciu kina, 19 maja, fani piłki nożnej zobaczą na wielkim ekranie Finał Ligi Mistrzów UEFA (UEFA Champions League). Natomiast rodziny z dziećmi zapraszamy w sobotę i w niedzielę, na poranki filmowe oraz gry i zabawy dla najmłodszych. Poza obejrzeniem bajek mali widzowie będą mogli również spotkać się ze swoimi ulubionymi postaciami z filmu „Madagaskar” – lwem Alex’em i pingwinami Rico oraz Kowalskim.

1 czerwca mieszkańcy Słupska będą mogli wziąć udział w pierwszej „Nocy Kina” i z jednym biletem za 10 zł przemieszczać się między wszystkimi salami multipleksu. Od 23.00 do samego rana uczestnicy tego wydarzenia zobaczą horrory, komedie, kino akcji, filmy obyczajowe oraz nagrodzone produkcje. Będą mogli również skorzystać z darmowej dolewki Coca-Coli. Cztery dni później, we wtorek, 5 czerwca wystartuje specjalnie dla kobiet cykliczny projekt „Kino na obcasach”. Ponadto wraz z rozpoczęciem UEFA EURO 2012 mieszkańcy Słupska będą mogli na żywo oglądać na wielkim ekranie transmisje wszystkich rozgrywek. Bilety będą w sprzedaży już w dniu otwarcia multipleksu.

Dodaj swój komentarz:

Komentarze:

  • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
„Noe: Wybrany przez Boga”: Potop oczami Aronofsky’ego

Seans filmu „Noe: Wybrany przez Boga” będzie wielkim przeżyciem duchowym i wizualnym.

„Niebo istnieje... naprawdę”: Cudowny chłopiec

Film oparty na bestsellerze o chłopcu, który powędrował do nieba i wrócił.

„Snowpiercer: Arka przyszłości”: Proletariusze wszystkich składów...

Chris Evans („Kapitan Ameryka”) przewodzi powstaniu w pociągu pędzącym dookoła globu bez przystanków.

Gorące tytuły ostatnich tygodni tylko za 13 zł w sieci kin Multikino

Multikino przygotowało specjalną ofertę na filmy dystrybuowane przez Vue Movie Distribution.

„Niezgodna”: Frakcja ponad pokrewieństwo

Film SF Neila Burgera („Jestem Bogiem”) oparty na bestsellerze Veroniki Roth.