przejdz do multikina 
×

Pierwsze zdjęcia Paula Walkera w ostatniej roli

25 kwietnia na ekranach polskich kin widzowie będą mogli zobaczyć „Najlepszego z najlepszych” - ostatni film z udziałem Paula Walkera. Prezentujemy pierwsze zdjęcia.

„Najlepszy z najlepszych” to ostatnia pełna filmowa rola Paula Walkera. Na pierwszych zdjęciach z tej produkcji możemy zobaczyć gwiazdę popularnej serii „Szybcy i wściekli” oraz rapera RZA. Drugi z wymienionych aktorów to również lider legendarnej grupy hip-hopowej Wu-Tang Clan oraz współtwórca muzyki do takich filmów jak „Kill Bill” Quentina Tarantino czy „Ghost Dog: Droga samuraja” Jima Jarmuscha. Fani z pewnością kojarzą go także z roli w popularnym serialu „Californication” z Davidem Duchovnym. Obok Paula Walkera i wspomnianego RZA w „Najlepszym z najlepszych” pojawi się również David Belle – doskonale wyszkolony kaskader i akrobata – wynalazca sztuki parkour.

Obrazek - NajlepszyZNajlepszych543_03.jpg

 Obrazek - NajlepszyZNajlepszych543_03_1.jpg

Obrazek - NajlepszyZNajlepszych543_01.jpg


Luc Besson, niezrównany specjalista od kina akcji, prezentuje ostatnią kompletną rolę w karierze Paula Walkera. Obok gwiazdy „Szybkich i wściekłych”, na dużym ekranie zobaczymy niesamowicie sprawnego aktora, kaskadera i wynalazcę parkouru Davida Belle oraz rapera RZA - lidera Wu-Tang Clan, grupy, która na zawsze odmieniła oblicze światowego hip-hopu. Z połączenia ich osobowości powstało dynamiczne widowisko, którego każda minuta jest niczym zastrzyk adrenaliny w sam środek serca.

Niedaleka przyszłość. Tajny agent policji Damien (Paul Walker) ma zaledwie 24 godziny, by odszukać skradziony pocisk z głowicą nuklearną i powstrzymać katastrofę. Wszelkie tropy wiodą do bezwzględnego handlarza narkotyków, rezydującego w odciętym od świata gettcie, zwanym Brick Mansions. W niebezpiecznej misji, na terenie niepodzielnie rządzonym przez gangi, Damien zyskuje nieoczekiwanego sprzymierzeńca - twardziela o imieniu Lino (David Belle), mistrza walk ulicznych i parkouru, który zna getto jak własną kieszeń i ma prywatne porachunki z bossem przestępczego podziemia.

 

„Najlepszy z najlepszych” w kinach od 25 kwietnia

Dodaj swój komentarz:

Komentarze:

  • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Kup bilet

Otrzymasz bilet za chwilę w sms i e-mail.

lub Rezerwuj miejsce

Odbierzesz bilet w kasie na 15 minut przed seansem.

Przepraszam, na wybrane wydarzenie rezerwacja nie jest dostępna.

Aplikuj
Tylko pliki pdf, doc, docx, rtf, odt
Tylko pliki pdf, doc, docx, rtf, odt