Nowości w Multikinie

W ten weekend na ekrany naszych kin wejdą m.in.: „W ciemność. Star Trek” i „Prawdziwa historia króla skandali”.

Akcja „W ciemność. Star Trek” J.J. Abramsa („Star Trek”, „Mission: Impossible III”) zaczyna nabierać tempa wraz z powrotem statku kosmicznego U.S.S. Enterprise do bazy na Ziemi. Powodem tego jest zastanawiający incydent, który miał miejsce w galaktyce i powstrzymał Kapitana Kirka od wyruszenia w kolejną, pokojową misję badawczą. Na ekranie ponownie zobaczymy m.in.: Chrisa Pine’a, Zachary’ego Quinto, Karla Urbana, Simona Pegga oraz Zoe Saldanę.

Historia Paula Raymonda (Steve Coogan) jest jak bajka. Chłopiec z robotniczej rodziny, który przyjeżdża do Londynu z kilkoma szylingami w ręku, chwilę potem zostaje okrzyknięty najbogatszym Brytyjczykiem (1992) i największym skandalistą XX wieku. „Prawdziwą historią króla skandali” Michaela Winterbottoma już zachwyca się prasa – jest „poruszający” (Empire), „olśniewający i perwersyjny” (Screen Daily), „widzów czeka prawdziwa uczta” (The Hollywood Reporter).

„Uciekinier” z kolei to poruszająca opowieść Jeffa Nicholsa („Take Shelter”). Film miał swoją premierę na zeszłorocznym festiwalu w Cannes, gdzie został entuzjastycznie przyjęty. W rolach głównych wystąpili: Matthew McConaughey, zdobywczyni Oscara Reese Witherspoon oraz Sam Shepard. Dwóch nastoletnich chłopców spotyka mężczyznę (McConaughey), który ukrywa się na wyspie na rzece Missisipi. Zaintrygowani jego historią nastolatkowie decydują się mu pomóc.

4 czerwca natomiast zapraszamy na wyjątkową retransmisję baletu „Kopciuszek” w technologii High Definition oraz z przestrzennym dźwiękiem kinowym 5.1. Premierowe nagranie najnowszej odsłony „Kopciuszka” zrealizowano 26 grudnia 2012 roku w słynnym Teatrze Muzycznym w Amsterdamie. Za choreografię Holenderskiego Baletu Narodowego odpowiada uznany na całym świecie Christopher Wheeldon.

Zapraszamy.

Jerzy Wasowski

Dodaj swój komentarz:

Komentarze:

  • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
"Miasto 44" od piątku w Multikinie. Kup bilet już teraz

Już 19 września w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo długo oczekiwane „Miasto 44” Jana Komasy.

„Zostań, jeśli kochasz”: Miłość wszystko zwycięży

Czy świat wiolonczelistki można pogodzić ze światem rockmana?

„Zanim zasnę”: W półśnie

Nicole Kidman i Colin Firth w thrillerze opartym na bestsellerze Stevena J. Watsona.

„Gdybym tylko tu był”: Czas dorosnąć

Komediodramat Zacha Braffa, twórcy „Powrotu do Garden State”.

aktualności | 10-01-2014
aktualności | 16-09-2014
aktualności | 12-09-2014
aktualności | 10-09-2014
aktualności | 03-09-2014