Urodziny w Multikinie

8,07 / 414 głosów
Urodziny w Multikinie

Urodzinowe party!

Zapraszamy do urodzinowej krainy Multikina! Jego magia sprawi, że dla każdego dziecka urodziny staną się niepowtarzalnym świętem i wyjątkową przygodą w Multikinie. To tu będą mogli spotkać bohaterów swoich ulubionych filmów. Tu czeka na nich mnóstwo atrakcji, zabaw i konkursów.

Dodatkowo dla jubilata mamy specjalny prezent - niespodziankę. Naszym małym gościom umilimy czas pysznym tortem, a niezapomniane chwile urodzin w poruszającym wyobraźnię miejscu uwiecznione zostaną na zdjęciach, które już na zawsze przypominać im będą o tym wyjątkowym dniu.

Punktem kulminacyjnym uroczystości urodzinowej będzie seans filmowy na sali kinowej, czyli tam, gdzie nasze dzieci mogą zobaczyć swoich ulubionych bohaterów i przenieść się do najpiękniejszego świata wyobraźni - świata filmu.

 

Życzymy miłej zabawy!

Icon Bydgoszcz: Oferta urodzinowa (519.4 KB)

Icon Elbląg: Oferta urodzinowa (517.9 KB)

Icon Gdańsk: Oferta urodzinowa (523.7 KB)

Icon Gdynia: Oferta urodzinowa (522.1 KB)

Icon Koszalin: Oferta urodzinowa (530.5 KB)

Icon Kraków: Oferta urodzinowa (524.3 KB)

Icon Poznań 51: Oferta urodzinowa (524.7 KB)

Icon Poznań Malta: Oferta urodzinowa (523.0 KB)

Icon Radom: Oferta Urodzinowa (557.9 KB)

Icon Rumia: Oferta urodzinowa (524.4 KB)

Icon Rybnik: Oferta urodzinowa (522.9 KB)

Icon Rzeszów: Oferta Urodzinowa (520.8 KB)

Icon Silver Screen Łódź: Oferta urodzinowa (523.6 KB)

Icon Sopot: Oferta urodzinowa (520.1 KB)

Icon Warszawa Targówek: Oferta urodzinowa (524.0 KB)

Icon Warszawa Ursynów: Oferta urodzinowa (522.6 KB)

Icon Warszawa Wola Park: Oferta urodzinowa (523.4 KB)

Icon Włocławek: Oferta urodzinowa (523.0 KB)

Icon Wrocław Arkady: Oferta urodzinowa (520.8 KB)

Icon Wrocław Pasaż Grunwaldzki: Oferta urodzinowa (525.9 KB)

Icon Zabrze: Oferta urodzinowa (439.9 KB)

 

Projekt wspierany przez Cappy.

 

Dodaj swój komentarz:

Komentarze:

  • Kamila 1 tydzień, 1 dzień temu

    w Łodzi wszystko było ok, szczególnie widac było zaangazownie u osoby przyjmującej urodziny jak i prowadzącej animatorki. Mogło by być jednynie troszke taniej.

  • DagaMara 3 tygodnie, 3 dni temu

    a... może opinie o Ursynowie Warszawa?

  • rumianek 4 tygodnie temu

    Multikino Rumia: Zdecydowanie nie polecam urodzin w Multikinie. Przyjęcie odbywało się w bardzo małym pomieszczeniu , z nie przygotowanym animatorem.Przy rezerwacji wskazałam wiek dziecka - 9 lat. W prezencie od Multikina otrzymał grę przeznaczoną dla dzieci w wieku 3-5 lat. Pozostałe dzieci otrzymały plakaty Puchatka.Nikt nie zapytał, czy spakować mi tort , który pozostał. Później rozpoczęło się zwiedzanie kina. Pani stwierdziła, że dzieci są niegrzeczne i nie zaprowadzi ich do sali projekcyjnej. Myślę, że była dla nich najciekawsza. Dopiero , kiedy poprosiłam kierownika dzieci oprowadzono.Następnie udaliśmy się po colę i popcorn. Byli zupełnie nieprzygotowani. Jakaś Pani pobiegła do magazynu ,bo skończyły się kubki do średniej coli. W tym czasie dzieci z nudów rozbiegły się po galerii. Kiedy udaliśmy się na seans , rzeczy i prezenty pozostały w pomieszczeniu, gdzie odbywały się urodziny. Zapewniono mnie, że pomieszczenie zostanie zamknięte.Gdy wróciliśmy było ono otwarte. Każdy kto przebywał w tym momencie w kinie mógł zanurzyć się w naszych rzeczach. ODRADZAM!! Najbardziej udana rzecz to seans filmowy.

  • jaki to nick… 1 miesiąc temu

    r4bruyru3kru34yk zi3 rbriuyiu yiur frfuhcfdmndmndfn,sf ij3iruir rozszyfruj co tu pisze .....ffefrrxrh6u

  • Kalamka 1 miesiąc, 3 tygodnie temu

    daria77723 też jestem ze szczecina!

  • daria77723 3 miesiące temu

    czy jest cos takiego w multikinie w szczecinie

  • Multikino 3 miesiące, 1 tydzień temu

    @angelin9 - Można, zajmuje się tym dział sprzedaży. Kontakt: http://multikino.pl/pl/dlafirm/konferencje/

  • baska 3 miesiące, 1 tydzień temu

    byl ktos kiedys w Krakowie na takich urodzinach?? jakies opinie??

  • angelin9@wp.… 3 miesiące, 1 tydzień temu

    czy mozna wynajac cala sale w kinie

  • Julinci@ las… 3 miesiące, 1 tydzień temu

    ile kosztują te urodziny od osoby?

  • gosc 3 miesiące, 3 tygodnie temu

    czy moge zrobic urodziny 12nastolatce czy raczej nie w krakowie sa jakies inne atrakcje niz dla dzieci mniejszych prosze o szybka odpowiedz

  • klaudusiia<33 4 miesiące, 1 tydzień temu

    ja wyprawiam któregoś wtygodniu ale myślę żę będzie fajnie chociaż nie wiem tak do końca

  • Ania Korpacka 5 miesięcy, 1 tydzień temu

    Urodziny były beznadziejne straszny klaun ,zero zabawy nic nie przygotowanego nie kupujcie !!!!

  • ka212 5 miesięcy, 3 tygodnie temu

    a jak w łodzi? ktoś z was robił?

  • Lilii 6 miesięcy temu

    Moja kuzynka wyprawiała urodziny i było cudownie! No ale ...niestety :(( U mnie się jakoś nie sprawdziło !

  • JULIAXXXX 6 miesięcy temu

    SUPER

  • zyczliwy 6 miesięcy, 1 tydzień temu

    do kik -> impreza urodzinowa w multikinie w katowicach? heh szkoda, że multikina w katowicach jeszcze nie ma! planowane otwarcie to 2013 :)

  • lolo xd 6 miesięcy, 1 tydzień temu

    na urodziny odprawiane najlepiej pójsc na film a potem do pizzerii

  • Iwona 6 miesięcy, 2 tygodnie temu

    Multikino Rybnik : Zdecydowanie polecam urodzinki w Rybnickim multikinie. Moje dzieci bawiły się świetnie. Moja córeczka dostała wspaniały prezent, sala urodzinkowa jest przeurocza. Urodzinki były prowadzone przez bardzo miłą animatorkę, która miała wspaniałe podejście do dzieci.

  • klaudia 6 miesięcy, 3 tygodnie temu

    niedługo mam urodziny nie chce ich wypawiac ale czy z okazji urodzin dostane jakis rabat czy darmowy bilet do kina?

  • Gość 7 miesięcy, 3 tygodnie temu

    Multikino Gdynia -Na początek brak sali urodzinowej. Przyjecie odbywało sie na tyłach kawiarni ,w kącie,przy pomieszczeniach dla personelu, żadnego wystroju typowo urodzinowego dla małych dzieci."...Tu czeka na nich mnóstwo atrakcji, zabaw i konkursów..."w rzeczywstości organizacja przyjęcia marna,kolorowanie na podłodze kolorowanki,może z 2 konkursy i też nie powalały jak na zabawe z "animatorem" (zwykłym pracownikiem multikina)dlaczego nie nazywamy tego po imieniu?!Widac było brak obycia się z małymi dziećmi. Toaleta za daleko od miejsca przyjęcia,za która w dodatku trzeba zapłacic 2 zł,jeżeli sie prowadzi samemu dziecko,nawet solenizanta. A kiedy robi to pani"animatorka" to zabiera ze sobą czesc dzieci które musza za potrzebą ,a reszta zostaje bez opieki. Bez opieki,poniewaz wczesniej rodzice zostali powiadomieni o tym iz spokojnie moga usiasc na kawie zdala od miejsca przyjecia,bo pani sie nimi zajmie.Z wcześniejszych ustaleń z inna pania miało to wyglądać troszke inaczej, przede wszystkim wydawało się sprawnie zorganizowane. Organizacja zapłaty też pozostaje wiele do zyczenia.Chwila w ktorej jest realizowana jest nieco niekonfortowa.Dzieci siedzą bez opieki na sali kinowej a opiekun wraz z pania "animatorką"musi udac się do kasy aby uregulowac rachunek.Podobno opiekun ma wejscie na film gratiss ,w tym przypadku nie było tak. Moim zdaniem jeżeli Multikino oferuje juz w swoim zakresie takie przyjęcia i za taką cene ,to powinno zwrócić uwage na bezpieczeństwo,potrzeby i panie zajmujace sie zabawą z dziecmi.

  • Filip 8 miesięcy, 2 tygodnie temu

    Czy tylko Multikino Poznań nie oferuje upominku dla Jubilata??? - w pozostałych miastach widzę że są takie niespodzianki.

  • żaneta 10 miesięcy, 3 tygodnie temu

    oj, to mnie trochę zaskoczyło, chciałam zorganizować 7 urodziny mojej córeczki w multikinie Malta Poznań ; oferta wydaj się całkiem całkiem ale teraz to już sama nie wiem ;( może ktoś robił urodzinki w multikinie 51 w Poznaniu i wie jak tam jest ?

  • repi 11 miesięcy temu

    fajnie

  • kik 11 miesięcy, 2 tygodnie temu

    moja kolezanka była i mowi ze jest ok ale ze lepiej w multikinie

  • kik 11 miesięcy, 2 tygodnie temu

    byłam na urodzinach swoich we wroclawiu ,kuzynki w krakowie i kuzyna w katowicach

  • kik 11 miesięcy, 2 tygodnie temu

    W multikinie są najlepsze urodziny (a zwłaszcza we wroclawiu ,krakowie i katowicach wiec sie odczep arleta

  • klos 1 rok temu

    A ja myślę, że to dobry pomysł.

  • Arleta 1 rok temu

    nie polecam urodzin w multikinie, nie mają pomysłu, jak prowadzić taką imprezę, głównym punktem było rozpakowywanie prezentów, podczas gdy mówiłam, że sobie tego nie życzę; ogromna porcja lodów, którą dzieci ( 5-6 letnie ) nie były w stanie zjeść, rezerwację zrobiłam miesiąc wcześniej podając wiek uczestników, w ofercie jest godzina zabaw z animatorem, generalnie jest to nijaka godzina, brak zabawek w pokoju urodzinowym, dzieci nie miały czymś się bawić a panie nie panowały nad gromadką, aha - i niesamowity smród z WC, ogólnie porażka ( multikino Malta Poznań )